سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در نشست پایان سال با روسا و نواب روسای هیات های ورزشی گفت:۳۳ پروژه مهم ورزشی در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی در حال اجرا است.

به گزارش انعکاس اردبیل، نشست پایان سال سرپرست اداره کل ورزش و جوانان اردبیل با روساء و نائب روسای هیاتهای ورزشی استان در محل سالن کنفرانس رضازاده برگزار شد.

این نشست با حضور اکبر ورودی سرپرست اداره کل،سرهنگ زارع معاون تربیت بدنی سپاه حضرت عباس (س)،معاونین ،کارشناسان حوزه ورزش بانوان و آقایان برگزار شد .

اکبر ورودی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره ۳۴۰۰ شهید استان و تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی و ماه مبارک رمضان از فعالیتها و اقدامات هیات های ورزشی استان در طول سال گذشته تشکرو قدردانی نمود و افزود:هیات های ورزشی استان بعنوان بازوهای توانمند اداره کل در توسعه ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی به شمار می‌روند.

ورودی افزود: از هیاتهای ورزشی انتظار می رود در کنار توسعه ورزش قهرمانی و همگانی بر توسعه و ترویج فرهنگ اخلاق ورزشی و اخلاق مداری در جامعه ورزش استان نیز تلاش کنند چرا که جوانان و ورزشکاران باید در کنار ورزش به مسایل فرهنگی و اخلاقی نیز توجه کنند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان اردبیل در ادامه با اشاره به محدودیت بودجه و لزوم توسعه زیرساختها و اماکن ورزشی گفت:روسای هیاتها ورزشی استان باید ارتباط خود را با فدراسیون‌ها بیشتر کرده و بتوانند سهم خود را از اعتبارات وصول کنند و با فعالیت در برگزاری کلاس‌های آموزشی در کنار حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان فعالیت‌های هیات را پیش ببرند و از جذب اسپانسر غافل نشوند.

او اضافه کرد: برای بهره لرداری از ۳۳ پروژه ورزشی در استان اردبیل نیاز به اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان و همچنین برای باز سازی و بهسازی اماکن ورزشی در سطح استان نیازمند ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

ورودی با اشاره به ۳۳ پروژه ای که در سطح استان در حال اجرا می باشد گفت: پروژه هایی همچون تالار وزنه برداری پارس آباد، خوابگاه ورزشی شهرستان خلخال ، خوابگاه نیر، سالن طبقاتی و سالن اسکیت اردبیل و دیگر پروژه هایی ورزشی در سطح استان که پروژه تالار وزنه برداری و زمین چمن استادیوم تختی اردبیل که از مهمترین پروژه های مهمی بودند که توانستبم به آماده بهره برداری برسانیم.

وی با اشاره به فرا رسیدن فصل اوقات فراغت از هیاتهای ورزشی خواست در تقویم های ورزشی سالانه برنامه ریزیهای لازم را انجام دهند.

ورودی از ادامه از همکاری معاونت تربیت بدنی سپاه حضرت عباس (ع) استان،شهرداری و شورای شهر و دیگر دستگاه های اجرایی استان اردبیل که یاریگر اداره کل در طول سال برای برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی در طول سال ۱۴۰۱ بودند تشکر و قدردانی نمود.

در پایان نشست با اهدای لوح و هدایایی از روسای و نائب روسای هیات های ورزشی استان تجلیل شد.