تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل هدف از اجرای طرح عیدانه را تشدید ارزیابی و بررسی کیفیت کالا و خدمات در زمینه های مختلف عنوان کرد.

به گزارش انعکاس اردبیل، حسنعلی حسین پور تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل با یاسر عبداللهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل و صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست که در دفتر معاونت اقتصادی استانداری برگزار گردید، مسائل و مباحث پیرامون حوزه استاندارد مطرح شد.

حسین پور با اشاره به برنامه های تحولی سازمان ملی استاندارد ایران تصریح کرد: در همین راستا طرح عیدانه سازمان ملی استاندارد از ۱۵ اسفند ماه۱۴۰۱ لغایت ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ همزمان با سایر استان ها در استان اردبیل نیز در حال اجرا می باشد.

وی هدف از اجرای طرح عیدانه را ارزیابی کالا و خدمات در زمینه های خدمات مربوط به هتل و هتل آپارتمان، قالیشویی، میادین میوه و تره بار، ترمینال های مسافربری و فرودگاهی، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز اقامتی بین شهری، مراکز عرضه آجیل و شیرینی و رستوران ها برشمرد.

در ادامه این جلسه یاسر عبداللهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل حمایت همه جانبه خود را از اهداف و برنامه های اداره کل استاندارد استان اردبیل را اعلام کرد.