همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، نگارخانه شهید سید مرتضی آوینی با به تصویر کشیدن آثار هنرمندان در اردبیل آغاز به کار کرد.

به گزارش انعکاس اردبیل؛ همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی به مناسبت سالگرد شهادت سید شهیدان اهل قلم، نگارخانه شهید سید مرتضی آوینی با موضوع رویداد هنری حاج قاسم سلیمانی و ایران استوار در محل پارک بانوان شهرداری افتتاح شد.

اباصلت ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل در آیین افتتاح نگارخانه بیان کرد: افتتاح نگارخانه شهید آوینی یکی از برنامه‌های این سازمان برای هفته هفته هنر انقلاب اسلامی با رویکرد به تصویر کشیدن فعالیت‌های هنری هنرمندان شهر اردبیل است.

وی افزود: این نگارخانه سومین نگارخانه شهر می باشد که برای همکاری با هنرمندان شهر بخصوص در حوزه شهروندی اعلام آمادگی می کنیم.


شاید به این خبر علاقمند باشید:

۵ هزار خودروی عمومی در استان اردبیل دو‌گانه‌سوز شد​​


رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه در سال گذشته چندین رویداد هنری با همکاری حوزه هنری استان در موضوعات مختلف برگزار شده است تصریح کرد: آثار ارائه شده در نگارخانه شهید آوینی از محصولات تولیدی در این رویدادهای هنری است که در مناسبت‌های مختلف برگزار شده بود.

ابراهیمی با اشاره به برپایی این نمایشگاه گفت: نگارخانه “شهید آوینی” تا پایان ماه مبارک رمضان روزانه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ برای بازدید عموم دایر است.