فرمانده انتظامی شهرستان نیر در استان اردبیل گفت: با همت مسئولانه پلیس، دختر بچه 6 ساله گمشده به آغوش گرم خانواده بازگشت.

به گزارش انعکاس اردبیل، فرمانده انتظامی شهرستان نیر گفت: با همت مسئولانه پلیس، دختر بچه 6 ساله گمشده به آغوش گرم خانواده بازگشت.

سرهنگ علی عبادی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان نیر هنگام گشت زنی در تفرجگاه گردشگری بولاغلار مشاهده می کنند، یک دختر بچه خردسال در داخل نهر آب افتاده و به دلیل خیس شدن لباس و سردی هوا به شدت می لرزد.

وی افزود: ماموران انتظامی با مشاهده صحنه بلافاصله وارد عمل شده و دختر بچه را از نهر آب نجات داده و با روشن کردن سیستم گرمایشی بخاری خودرو، دختر بچه را به داخل خودرو هدایت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیر تصریح کرد: مأموران انتظامی تلاش گسترده خود را جهت پیدا کردن خانواده کودک آغاز که با پیگیری های هدفمند و جست وجوی ۲ ساعته پلیس در نهایت دختر بچه ۶ ساله صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده خود بازگشت.

سرهنگ عبادی با اشاره به همت مسئولانه، دلسوزی و اقدام خداپسندانه پلیس در بازگردان دختر بچه به آغوش گرم خانواده، گفت: خانواده این کودک خردسال از عملکرد خداپسندانه پلیس قدردانی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیر در پایان به والدین توصیه کرد: هنگامی که با کودکان خردسال خود در محیط خارج از منزل و اماکن شلوغ به سر می برند، هرگز از آن ها غفلت نکرده و همچنین به کودک خود آموزش دهند در این گونه مواقع حتما از پلیس کمک بخواهد.

  • منبع خبر : پلیس