رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: ملاقات چهره‌به‌چهره شهروندان با مدیران مناطق شهرداری در محلات اردبیل در قالب طرح تریبون آزاد انجام می شود.

به گزارش انعکاس اردبیل، اباصلت ابراهیمی رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: طرح کرامت در قالب تریبون آزاد (سوال و پرسش اهالی محلات از مدیران منطقه) عنوان طرحی است که همزمان با دهه مبارک فجر با همکاری کانون هماهنگی مساجد استان آغاز شده و این طرح تا انتهای سال ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در این طرح اهالی محلات در مساجد محله خود چهره به چهره و رو در رو مشکلات خود را با مدیران مناطق شهرداری در میان خواهند گذاشت؛افزود: برای هر محله رابطه محله مشخص شده و رابطین محلات موظف هستند مشکلات محلات خود را احصا و با مدیران مناطق در میان گذارند و تا حصول نتیجه آن را پیگیری کنند.

رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح بررسی و رفع مشکلات محلات اردبیل است؛بیان کرد: بیشتر تمرکز ما در محلات مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر و همچنین محلاتی که دارای شاخصه‌های کم برخورداری هستند می باشد.

ابراهیمی بیان کرد: این طرح در محله کاظم آباد، محله مقدس، محله پیرمادر برگزار شده و اجرای این طرح همچنان در دیگر محلات تداوم خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تمامی برنامه های فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل با رویکرد محله محوری اجرا میشود؛ افزود: توسعه فرهنگی و اجتماعی محلات همواره در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد که از این رو برنامه های محله محور بیش از این تقویت خواهد شد که استعدادیابی در محلات اردبیل در حوزه های ورزش و فرهنگی،تقویت مشارکت مردمی و … از جمله این اقدامات است.

رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با تاکید بر مشارکت شهروندان در امورات مدیریت شهری تصریح کرد: بهره گیری از طرحها و ابتکارات خود شهروندان در توسعه محلات اردبیل یک امر ضروری است.

وی گفت: سامانه ۱۳۷ کانال ارتباطی شهروندان با شهرداری است و این سامانه باتوجه به فعال بودن آن آماده دریافت پیشنهادات،مشکلات و معضلات شهری است.