یک فعال سیاسی در اردبیل گفت: مدیریت‌های اردبیل سهم سوپر انقلابی‌ها نیست.

به گزارش انعکاس اردبیل، حبیب کوهی در جلسه‌ی هفتگی احزاب گفت: فشارهای گروهک‌های سهم‌خواه نبایستی هجوم مدیران ناتوان و رانت قدرت در دولت محلی شود که سبب قسمت اعظم مشکلات فعلی کشور، اینها هستند.

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان اردبیل گفت: برای پیشرفت استان لازم است جریان های تندرو که صرفا به رانت خواری با فشار سیاسی اقدام می‌کنند به مردم معرفی شود و  استاندار محترم و دیگر مسئولان گرفتار شب نامه نویسی و سوت زنی دروغین آنها نخواهند شد.

این فعال سیاسی گفت: سابقه‌ی برخی افراد صرفا پرونده‌سازی برای فعالان سیاسی و اجتماعی استان است تا بدین وسیله بر تمامی بنگاه‌های اقتصادی استان نفوذ کرده و سواستفاده نمایند و همگی افراد به جز حلقه خود را حذف نمایند.

وی گفت: شاهد هستیم در کشور و استان برخی دولت های در سایه باعث نفوذ افراد ناتوان در پست‌ها شده است که نتایج آن از هر تحریم و قطع‌نامه‌ای بدتر است. تندروها مخالف شایسته سالاری هستند و صرفا علاقه دارند کسانی که با ضریب هوشی پایین و قدرت پیروی بالا از این رانت‌خوارها حمایت می‌کنند را با فشار سیاسی به پست‌ها مهم معرفی کنند. و در نهایت به دولت و حاکمیت ضربه وارد نمایند چراکه صرفا به فکر منافع شخصی خود هستند.

فعال حزبی اردبیل گفت: با شب‌نامه نویسی و گزارش نویسی افرادی که سالها کارشان رانت خواری مالی و سواستفاده از جایگاه‌های خاص است، مردم فریب این افراد را نخواهند خورد و تندروها رسوایی مدیریتی به بار خواهند آورد.