رئیس شورای شهر اردبیل از صدور مجوز برای عقد قرارداد پروژه تجاری، مسکونی و ورزشی وصال با مشارکت بخش خصوصی در  شهر اردبیل خبر داد.

به گزارش انعکاس اردبیل، جواد انصاری در ۶۷ امین جلسه رسمی شورای شهر که با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه بعد از معارفه دکتر ابراهیم علیپور بعنوان عضو جدید شورای شهر برگزار شد؛ گفت: پروژه وصال از جمله پروژه های مشارکتی  در محدوده شهرک کارشناسان  در مساحت احداثی بالغ بر ۳۴ هزار مترمربع  که سهم شهرداری۴۶/۷۵ و سهم سرمایه گذار ۵۳/۲۵ درصد است که مجوز عقد قرارداد این پروژه به ارزش بیش از ۵۵۰ میلیارد تومان امروز مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت.

بهزاد عباس زاده رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر تلاش شورا و شهرداری برای رفع خلاهای سرمایه گذاری و ایجاد درامد پایدار شهری برای شهرداری است.

نایب رئیس شورای شهر با بیان اینکه در سال گذشته با تلاشهای شهردار اردبیل شاهد بیش از ۵ هزار میلیارد سرمایه گذاری در راستای درامد پایدار شهری بودیم؛ گفت: امیدواریم  در سال جدید نیز باهمان روند برای درامد پایدار شهری هیچ فرصت سرمایه گذاری را از دست ندهیم.