عضو شورای شهر اردبیل خواستار احداث مجتمع ورزشی برای بانوان اردبیل شد.

به گزارش انعکاس اردبیل، زهرا قدیمی در جلسه بررسی بودجه 1402 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به ضرورت احداث مجتمع ورزشی ویژه بانوان در شهر اشاره کرد و گفت: لازم است مکانی امن برای ورزش و ارتقا سلامت جسمانی اختصاص یابد که در تخصیص بودجه به این امر توجه شد.

قدیمی با بیان اینکه در دور پنج شورا مکان یابی پارک بانوان شماره دو انجام گرفت و زرناس بعنوان محلی برای احداث پارک شماره دو بانوان انتخاب شد؛ لذا از رئیس سازمان فرهنگی ورزشی درخواست داریم این موضوع را پیگیری کند.

وی در انتها پیشنهاد میزبانی اردبیل از جلسات هم اندیشی بانوان شهرداری های کشور را ارایه کرد و گفت: هر ساله برای هم اندیشی پاره‌ای از مشکلات زنان شهر میزبان برخی از استانهای کشور می شویم و همواره اردبیل بعنوان میهمان دعوت میشود و شایسته است یکبار دیگر اردبیل نیز میزبان این جلسات هم اندیشی قرار گیرد.

قدیمی در انتها پیشنهاد میزبانی اردبیل از جلسات هم اندیشی بانوان شهرداری های کشور را ارایه کرد و گفت: هر ساله برای هم اندیشی پاره‌ای از مشکلات زنان شهر میزبان برخی از استانهای کشور می شویم و همواره اردبیل بعنوان میهمان دعوت میشود و شایسته است یکبار دیگر اردبیل نیز میزبان این جلسات هم اندیشی قرار گیرد .