نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از شهرداری اردبیل جهت برگزاری نمایشگاه قرآن‌های خطی و همچنین توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های کم‌برخوردار در طول ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

به گزارش انعکاس اردبیل، آیت‌الله دکتر سید حسن عاملی در مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه رمضان ماه مغفرت الهی است و خداوند در این‌ماه به بندگانش فرصت توبه و بازگشت داده است به طوری که جهنمیان در ماه مبارک رمضان فرصت بازگشت به راه الهی را دارند.

وی تصریح کرد: در کنار جشن ماه مبارک رمضان توسط شهرداری، باید مردم هم جشن بگیرند و از اقدام بزرگ و زیبنده شهردار اردبیل جهت برگزاری نمایشگاه قرآن‌های خطی تشکر می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اقدامات شهرداری به مناسبت ماه مبارک رمضان قابل تقدیر است، بیان کرد: هیئت امنای مساجد اردبیل از اقدام خداپسدانه شهرداری اردبیل که قرار است در مناطق کم‌برخوردار بسته معیشتی توزیع کند، استفاده کرده و لیست خانوارهای نیازمند مناطق کم‌برخوردار را در اختیار شهرداری اردبیل قرار دهند تا شهرداری در ماه مبارک رمضان نسبت به تامین بسته غذایی معیشتی آنان اقدام کند.

در پایان مراسم از منتخبان جشنواره های قرآنی اردبیل تجلیل شده و از پویش نذر نان در ماه مبارک رمضان رونمایی شد.