رئیس هیأت تنیس روی میز استان اردبیل گفت: ۵۳۴ ورزشکار اردبیلی در رشته تنیس روی میز فعالیت دارند.

به گزارش انعکاس اردبیل، علی دهقانی اظهار کرد: هنگام آغاز کار در هیأت تنیس روی میز اردبیل ۲۳۴ ورزشکار بیمه‌شده فعال در این حوزه داشتیم که اکنون پس از ۲ دوره این تعداد به ۵۳۴ ورزشکار افزایش یافته است.

وی افزود: با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده خوشبختانه طی ۲ دوره گذشته در هیأت تنیس روی میز، توانستیم به تمامی اهداف تعیین‌شده برسیم که از جمله این اهداف، احداث خانه تنیس روی میز اردبیل است.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان اردبیل عنوان کرد: از دیگر اهدافمان در این هیأت ورزشی تربیت ورزشکاران نونهال و نوجوان بود که خوشبختانه در این زمینه توانستیم به موفقیت برسیم به‌طوری‌که اردبیل در این رده سنی به‌عنوان سومین استان اردبیل در رنکینگ قرار گرفت.

دهقانی بیان کرد: از دیگر اقدامات انجام‌شده مربوط به ایجاد هیأت‌های شهرستان بود و در ادامه خانه‌های تنیس روی میز نیز در ۴ شهرستان برقرار شد.

وی با اشاره به برگزاری مجمع سالانه استانی هیأت‌های تنیس روی میز استان اردبیل، تصریح کرد: روز پنج‌شنبه ۲۵ اسفند این مجمع با هدف تجلیل از پیشکسوتان این حوزه برگزار خواهد شد.

رئیس هیات تنیس روی میز استان اردبیل برگزاری کلاس‌های مربیگری و افزایش تعداد مربیان کارآزموده را از دیگر پیشرفت‌های حاصل شده برشمرد و گفت: برگزاری دوره‌های مربیگری تنیس روی میز با حضوری مدرسان کشوری برگزار شد و به این هدف مهم نیز دست یافتیم.