معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان اردبیل گفت: طرح احداث ساختمان دادگستری اردبیل به مساحت 1500 متر مربع به عنوان طرح اولویت دار قوه قضائیه تصویب شد.

به گزارش خبرنگار انعکاس اردبیل، در راستای تفاهم نامه همکاری قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی و به منظور ارایه خدمات رسانی مطلوب و نیز لزوم تسریع در رسیدگی ها و جلب رضایتمندی عمومی بیش از پیش شهروندان از خدمات قضایی در استان، طی هماهنگی رئیس کل دادگستری استان و با پیگیری معاونت اداری و مالی دادگستری استان طرح احداث ساختمان دادگستری در دستور کار قوه قضائیه قرار گرفت.

یوسف خدادادی معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان و دبیر کارگروه استانی تفاهم نامه همکاری قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی، در این خصوص اظهار کرد: پس از ایجاد هماهنگی و تعامل لازم با مسئولان مربوطه از سوی رئیس کل دادگستری استان و پیگیری های لازم از سوی این معاونت، طرح احداث ساختمان دادگستری اردبیل به مساحت 1500 متر مربع به عنوان طرح اولویت دار قوه قضائیه تصویب شد. لذا این طرح به منظور اجرایی نمودن آن و اعمال ماده 23 به سازمان برنامه و بودجه ارسال می گردد تا مراحل آن سپری شده و به مرحله اجرایی برسد.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان با بیان اینکه این طرح یکی از مهم ترین نیاز های دستگاه قضایی استان و یکی از مطالبات اصلی مردم استان است گفت: این طرح با اهتمام ویژه و تا حصول نتیجه و افتتاح آن از سوی این معاونت به جد پی گیری می شود.