شهردار اردبیل گفت: شهر اردبیل برای ماه مبارک رمضان آماده می‌شود.

به گزارش انعکاس اردبیل، محمود صفری شهردار اردبیل در مراسم استقبال از رمضان با بیان این‌که با تلاش کارکنان و همکاران شهرداری، دارالارشاد اردبیل رمضانی خواهد شد، اظهار کرد: با تلاش همکاران جهادی شهرداری، شهرمان رنگ و بوی رمضانی به خود می‌گیرد که در این راستا نصب اِلمان‌های قرآنی در میادین مختلف شهر در دستور کار است.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه قرآن‌های خطی در موزه عمارت شهرداری اردبیل، تجلیل از فعالان پویش نذر نان، تخفیف در مطالبات شهرداری اردبیل به‌ مناسبت ماه مبارک رمضان، برگزاری مسابقه نهج‌البلاغه با همکاری صداوسیما در شب‌های قدر، اجرای گردشگری مذهبی از امامزادگان و توزیع بسته معیشتی در ۲۰ محله کم برخوردار به تعداد ۵۰۰ بسته به ارزش ۵۰ میلیون تومان، از اقدامات شهرداری اردبیل در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

شهردار اردبیل از نصب ویدیو وال در شب‌های قدر در محوطه بیرونی مصلای اردبیل برای پخش مراسم زنده شب‌های قدر خبر داد.

صفری ادامه داد: همچنین به مناسبت ماه میهمانی خدا، تولید سرودهای مذهبی ویژه کودکان و نوجوانان، پخش انیمیشن قصه‌های قرآنی در فرهنگسراها، برپایی نمایشگاه قدس در روز جهانی قدس و برگزاری مسابقات قرآنی با محتوای فرهنگ شهروندی و سبک زندگی ایرانی اسلامی نیز در دستور کار است.

وی در ادامه با اشاره به بخشی از فعالیت‌های مختلف شهرداری اردبیل، گفت: خرید ۶۰ دستگاه اتوبوس اسکانیا جهت الحاق به ناوگان حمل‌ونقل شهری، تملک و بازگشایی خیابان سیدصدرالدین از اقدامات بارز شهرداری طی روزهای گذشته است.

شهردار اردبیل افزود: طی روز های گذشته دستگاه مدرن آسفالت، غلتک و زیرسازی معابر خریداری و به ماشین‌آلات شهرداری اردبیل افزوده شد.

گفتنی است در ادامه از فعالان برجسته قرآنی شهر اردبیل تجلیل شد.