معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: مرحله آزمایشی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبتی مبنا در شهر گرمی در سال جاری، تا 10 بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش انعکاس اردبیل، فریبرز دهقان اظهار کرد: این سرشماری که به صورت آزمایشی در کشور و شهرهای منتخب در حال انجام بود بعد از چهل روز جمع آوری اطلاعات به سرانجام می رسد تا جمع بندی اطلاعات و گزارش عملکرد را در روزهای آینده شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ساکنان شهر گرمی با مراجعه به سایت تغییر نشانی سازمان ثبت احوال با هدف اعلام نشانی و کدپستی در پایگاه اطلاعات ایرانیان سعی کردند تا اطلاعات خود را ثبت کنند.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل با قدردانی از دستگاه های همراه در اجرای سرشماری آزمایشی عمومی نفوس و مسکن ثبتی مبنا گفت: ثبت احوال، شرکت پست، فرمانداری و شهرداری گرمی در برگزاری این طرح مشارکت و همکاری نزدیکی داشتند و ما سعی کردیم با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی ساکنان شهر گرمی به اهداف مورد نظر در این بخش دست یابیم.

دهقان انجام مکاتبات و هماهنگی های لازم با ادارات و اطلاع رسانی به موقع در این زمینه را در قالب سایت ها، نصب پوستر، بنر و بروشور یادآور شد و بیان کرد: مکاتبه و هماهنگی با ائمه جمعه و همچنین مدیران دستگاه های اجرایی و شوراهای شهر انجام شد تا روند مطلوبی را در اجرای آزمایشی سرشماری شاهد باشیم.

وی ادامه داد: به زودی اطلاعات دقیق و ثبتی مبنا از این سرشماری اعلام خواهد شد و امیدواریم با رفع کاستی ها آمادگی بیشتری را برای سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبتی مبنای سال 1405 کسب کرده باشیم.