همزمان با دور سوم سفرهای شهرستانی استاندار اردبیل به مشگین شهر، به در خواست‌های نزدیک به 200 نفر از مراجعین در این شهرستان توسط مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل رسیدگی شد.

به گزارش انعکاس اردبیل، همزمان با دور سوم سفرهای شهرستانی استاندار اردبیل، روز پنج‌شنبه ۲۹ دی، جلسات ملاقات عمومی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در محل امور منابع آب شهرستان مشگین شهر برگزار و به مشکلات و درخواست‌های مردمی رسیدگی شد.

گفتنی است طی این برنامه که از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر برگزار شد نزدیک به 200 نفر از مردم و مراجعین به صورت حضوری مشکلات و درخواست‌های خود را با مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در میان گذاشتند.

علی حیدری اُناری گفت: تکریم ارباب رجوع، تداوم نهضت پاسخگویی، رضایتمندی شهروندان، ارتباط چهره به چهره و بدون واسطه از مهمترین برنامه‌های شرکت آب منطقه‌ای اردبیل است. در ادامه این سفر با حضور استاندار اردبیل از خط انتقال آب خیاو چای به سد احمد بیگلو بازدید شد.

وی افزود: با وجود اینکه در طول هفته تعدادی ملاقات با شهروندان انجام می‌شود، اما روزهای دوشنبه از ابتدای صبح تا ساعت ۱۲:۳۰ به برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار با شهروندان اختصاص یافته است تا بعضی مشکلات مراجعین، حل و فصل شود. گفتنی است این ملاقات ها با توجه به دستور استاندار اردبیل به کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مبنی بر برگزاری ملاقات مردمی برای حل مسائل مردم در سطح استان انجام می‌شود.