به‌مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در قالب «محفل شعر ماه حُسن» جمعی از شعرا با آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

به گزارش انعکاس اردبیل، به‌مناسبت گرامیداشت سالروز عروج ملکوتی آیت‌الله مروج و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و هفته هنر انقلاب در قالب «محفل شعر ماه حُسن» به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر جمعی از شعرا با آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

این مراسم در موسسه فرهنگی تحقیقاتی مرحوم  آیت‌الله مروج و با حضور محمود صفری، شهردار و جواد انصاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این مراسم، ضمن قدردانی از شاعرانی که به شعرخوانی در این محفل پرداختند اظهار کرد: یک ملت به چند چیز افتخار می‌کند که یکی از مواردی که ملت به آن افتخار می‌کند شعرای آن ملت هستند و شعراء می‌توانند تاج سر یک ملت، چراغ جامعه، توشه ابدیت و تابلوی سر راه باشند.

وی ضمن اعلام آمادگی مبنی بر حمایت همه جانبه از چنین محافل های فرهنگی ابراز امیدواری کرد که جوانان بیش از این به شعر و ادبیات روی بیاورند.

در پایان این مراسم با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل از ۷ نفر از شعراء تجلیل به عمل آمد.