مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تكميل اجرای پروژه آبرسانی به ناحيه صنعتی پارس‌آباد با اعتباری بالغ بر 200 ميليارد ريال خبر داد.

به گزارش انعکاس اردبیل، هاشم علايي در جريان بازديد از ناحيه صنعتي پارس‌آباد اظهار داشت: ناحيه صنعتي پارس‌آباد با مساحت 100 هكتار از جمله نواحي صنعتي مهم استان اردبيل محسوب مي‌شود كه برنامه ريزي‌ها براي تكميل زيرساخت‌هاي آن انجام شده است.

علايي ادامه داد: از جمله مشكلات حال حاضر اين ناحيه صنعتي، كمبود آب صنعتي است كه براي حل اين مشكل، پروژه تامين آب از كانال‌ مغان در حال انجام است كه براي اجراي آن، اعتباري بالغ بر 200 ميليارد ريال هزينه شده است.

وي از تكميل اين پروژه مهم زيرساختي در سال جاري خبر داد و افزود: اجراي اين پروژه شامل ايستگاه پمپاژ آب، مخزن بتني 1000 مترمكعبي و خط انتقال آب به طول 5 كيلومتر است كه پس بهره برداري از آن، مشكل تامين آب واحدهاي توليدي ناحيه صنعتي پارس‌آباد مرتفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از واگذاري 52 قرارداد واگذاري حق بهره برداري زمين با سرمايه گذاران در ناحيه صنعتي پارس‌آباد خبر داد و افزود: تاكنون 8 واحد توليدي در اين ناحيه صنعتي به مرحله بهره برداري رسيده‌اند كه زمينه اشتغال براي بيش از 100 نفر را در شهرستان پارس‌آباد فراهم كرده‌اند.

علايي در پايان ضمن تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای توليدي، از تلاش مجموعه مسئولان استان برای تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد و ابراز اميدواري كرد تا با اقدامات انجام شده، شاهد افزايش توليد و اشتغال در استان باشيم.