رییس جبهه پیشرفت رفاه و عدالت استان اردبیل گفت: جای خالی مدعیان سیاسی گرمی در حادثه‌ی سیل، معنی دار است.

به گزارش خبرنگار انعکاس اردبیل، حبیب کوهی رییس جبهه پیشرفت رفاه و عدالت استان اردبیل گفت: هر گوشه ی استان اردبیل پاره تن ما است. از حادثه‌ی سیل اخیر در شهرستان گرمی به شدت متاثر بوده و در حال جمع‌اوری کمک های لازم توسط احزاب هستیم.

این فعال سیاسی استان اردبیل گفت: حادثه‌ی اخیر نشان داد که هرگاه استان اردبیل دچار حوادث شده است در بازتاب رسانه ای آن در سطح کشور و ایجاد توجه مسئولان ارشد کشوری دچار مشکل هستیم و انسجام ملی در این زمینه نداریم.

این عضو ارشد احزاب اصولگرای استان با انتقاد از غفلت مدعیان سیاسی متولد گرمی که همیشه از این شهرستان بهره‌ی سیاسی برده و از محرومیت آن استفاده کرده‌اند، گفت: بخشی از فعالان سیاسی تندرو که از سفره‌ی انقلاب بهره می گیرند و صاحب مناصب سیاسی در استان بوده و هستند، در قبال حادثه‌ی گرمی حتی به اندازه یک بطری آب معدنی نیز مثمر ثمر نبودند.

کوهی گفت: انتظار مردم از مدعیان سیاسی که به هنگام نیازشان از مردم سخن می‌گویند، این بود که دلسوزی داشته باشند و از اسم و رسم خود در کمک به مردم استفاده می‌کردند اما همانگونه که پیش بینی می‌شد مرکزنشینان و حزب‌گردانان فقط از اسم این شهرستان بهره‌برداری می‌کنند.