عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: اجرای طرح تملک باغ شریعت بعد از چندین دهه شعار، در حال تبدیل به عمل است که اعضای شورای ششم و شهردار در این راستا تصمیم قطعی خود را گرفته اند.

به گزارش انعکاس اردبیل، سخنگوی شورای شهر اردبیل در هفتادو یکمین جلسه رسمی شورای شهر ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات در خصوص تملک باغ شریعت گفت: طرح تملک باغ شریعت و تبدیل آن به عنوان بزرگترین تنفسگاه در شهر اردبیل بیش از دو دهه است که مطرح بوده ولی تاکنون قدمی برداشته نشده‌ بود که خوشبختانه شورای دوره ششم با پیشنهاد شهردار به این تصمیم بزرگ ورود کرد.

وی افزود: شورای ششم به تکمیل پل قدس و پل نیایش و احداث پل بزرگ بسیج و پارک ۱۱ هکتاری و چند پروژه بزرگ و ماندگار ورود کرده که تملک باغ شریعت هم يکی از آن کارهای بزرگ است.

سلامت صفری بیان کرد: تملک باغ شریعت  از اول شروع دوره ششم  شورا بعنوان یک دغدغه کاری بوده و بارها در کمیسیون های تخصصی و جلسات شورا نیز مطرح شده است اما وجود مشکلات مالی، وجود ابهاماتی در مالکین اصلی، مسائل قضایی و فرایند کاری و سایر موارد موجب‌ شد گامها با احتیاط برداشته شود  که خدا را شکر  بالاخره با پیگیری شهردار تلاشگر و شورای برنامه محور اين تصمیم بزرگ و ماندگار گرفته شد.