ایجاد ۷ هزار عدد دپوی خاکی در نقاط پربرخورد راههای استان
ایجاد ۷ هزار عدد دپوی خاکی در نقاط پربرخورد راههای استان
معاون راهداری استان اردبیل گفت: 6 هزار و 800 عدد دپوی خاکی در دماغه ها و نقاط پربرخورد راههای استان اردبیل ایجاد شده است.

به گزارش انعکاس اردبیل، آیدین هاشمی در بازدید از محوراردبیل –مغان با بیان اینکه در ۱۱ ماهه گذشته ۹۰۰ عدد استوانه ایمنی در دماغه های پربرخورد استان نصب شده افزود:در مدت یاد شده ۳۰۰ عدد از رمپ های ورودی و خروجی نیز ایمن سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه یکهزار و ۷۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل در۱۱ ماهه گذشته خط کشی شده تصریح کرد:در مدت یاد شده ۲۷۳ هزار متر از شیب شیروانی راهها توسط راهداران پرتلاش استان اصلاح شده است.

معاون راهداری استان اردبیل در این مدت رفع افتادگی ۲ هزار و۶۰۰ کیلومتر از افتادگی شانه راه را در استان یادآور شدو اظهار کرد:۱۸۵ کیلومتر از سیستم روشنایی موجود راه وتونل بطور مستمر توسط راهداران نگهداری شده است.

هاشمی از تسطیح ۸هزار و۶۰۰ کیلومتر از حریم راه استان در ۱۱ ماهه گذشته خبرداد و خاطرنشان شد:در این مدت راهداران بیش از۳۰۰ عدد از راههای دسترسی غیرمجاز را انسداد کرده اند.

وی در جهت آگاهی دهی به رانندگان و ملزم کردن آنها به رعایت قوانین راهور تهیه ونصب ۲ هزار و۸۰۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی را در راههای استان اردبیل یادآور شدو ادامه داد:در ۱۱ ماهه گذشته ۸ هزار عدد تابلوهای الزامی نیزدر راه های استان نصب شده است.

معاون راهداری استان اردبیل افزود:در مدت یاد شده راهداران هزار و۶۰۰ عدد سرعتکاه آسفالتی،پلاستیکی و مجازی در سطح جاده های استان تهیه،اصلاح ونصب کرده اند.

هاشمی نصب ۳هزار و۹۰۰ متر حفاظ در پرتگاهها و آبروها،تهیه و نصب ۲هزار و۸۰۰ عدد بازتاب ایمنی،ارتقائ هزار و۵۰۰ متر نیوجرسی،تعمیر ۴هزار شاخه گاردریل آسیب دیده،شستشوی ۱۳۵ هزار عدد علائم،تهیه ونصب ۲۰ عدد چراغ های چشمک زن و پلیسی،رنگ آمیزی ۳هزار و۸۰۰ عدد از پایه تابلو و علائم ورنگ آمیزی ۱۴۰ عدد از پایه روشنایی را از دیگر اقدامات مهم راهداران در ۱۱ ماهه گذشته برشمرد.