فرماندار شهرستان بیله سوار در استان اردبیل، فاصله انداختن بین مردم و مسئولان، ایجاد شکاف و دو قطبی بین مردم و تضعیف نقش نهادهای امنیتی و حفاظتی را از نقشه‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری انعکاس اردبیل، صاحبعلی اصغری فرماندار بیله سوار در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه که با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد با تاکید بر اینکه خدمت صادقانه به این مردم عین جهاد است، اظهار کرد: ۴۴ سال است که ایران اسلامی در حوزه های سیاسی، استقلال کشور با تکیه بر حاکمیت مردم بر سرنوشتشان حکومت کرده و دشمن با ایران قوی مشکل دارد و در برابر ملت ایران احساس خطر می کند.

وی در ادامه افزود: علما و شهدای عزیز ایران اسلامی در طول تاریخ و در جنگ تحمیلی، جبهه مقاومت و دفاع از حرم با نثار خون خود مسیر حق را آبیاری کرده و بر باطل پیروز شدند.

فرماندار بیله سوار به حضور پرشور مردم شهرستان بیله سوار در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و یادآور شد: این حماسه حضور مانند حرکت عظیم امام خمینی(ره) خط بطلانی بر همه نقشه‌های دشمن کشید و بساط سلطه و نفوذ آنها را جمع کرد.

اصغری با اشاره به اینکه ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف علمی، پزشکی، هسته‌ای، ورزشی، فناوری اطلاعات، مهندسی، نظامی و دیگر موارد همیشه روند صعودی دارد، بیان کرد: هرگاه دولت مستقر در جمهوری اسلامی قطار پیشرفت را با سرعت بیشتر به حرکت درآورد، دشمنی دشمنان بیش از پیش شدت می‌گیرد.

وی گفت: امروز ایران اسلامی در زمینه علمی و فرهنگی و جنبه های مختلف به قدرت بین المللی تبدیل شده است و یک درصد دانشمندان برتر جهان در ایران فعالیت دارند.

فرماندار بیله سوار افزود: توسعه اقدامات زیر بنایی اعم از برق،گاز،تلفن،مسکن و افزایش چشمگیر سواد دانشگاهی،حضور زنان در عرصه های اجتماعی و سیاسی و توسعه تکنولوژی و افزایش پزشکان متخصص،افزایش چند صد برابری فضاهای آموزشی و ورزشی، حمایت از قشر کم درآمد و نیازمند،توجه به جامعه کشاورزان و روستائیان را از خدمات نظام جمهوری اسلامی در ۴۴ سال اخیر عنوان کرد.

این مسئول با عنوان اینکه امروز دشمنان می‌خواهند مرزهای ذهنی جوانان را از بین ببرند، افزود: همان جوانان مورد نظر هدف دشمنان، امروز با حضور پرشکوه خود در حفظ و دفاع از آرمان‌های انقلاب حاضر هستند و جانفشانی خواهند کرد.

اصغری، فاصله انداختن بین مردم و مسئولان، ایجاد شکاف و دو قطبی بین مردم و تضعیف نقش نهادهای امنیتی و حفاظتی را از نقشه‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران دانست.