با برگزاری آیین تودیع و معارفه حراست شهرداری اردبیل، از زحمات چندین ساله‌ ایرج گل‌محمدی قدردانی و جابر زارع ولی‌محمدی به‌عنوان سرپرست حراست شهرداری اردبیل معرفی شد.

به گزارش انعکاس اردبیل، آیین تودیع و معارفه سرپرست حراست شهرداری اردبیل با حضور مدیرکل حراست استانداری اردبیل و مدیر حراست کل استان، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری اردبیل برگزار شد که در این مراسم از زحمات چندین ساله‌ ایرج گل‌محمدی قدردانی و جابر زارع ولی‌محمدی به‌عنوان سرپرست حراست شهرداری اردبیل معرفی شد.

در این جلسه محمود صفری، شهردار اردبیل گفت: حراست در واقع بازوی مدیریت محسوب می‌شود که نقش مهمی در فساد ستیزی و سالم سازی محیط اداری دارد و از مدیر حراست شهرداری می‌خواهیم پیشگیری از وقوع فساد را مثل گذشته دنبال کند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه شهری، بیان کرد: اتمام پل نیایش و تحویل کامل آن به شهروندان در کنار اتمام سایر پروژه‌های نیمه‌تمام در برنامه‌ کاری سال جاری شهرداری اردبیل است، همچنین کلنگ‌زنی آغاز عملیات اجرایی پل بسیج نیز در بهار سال آتی انجام می‌پذیرد البته عملیات زیرسازی و حفاری این پروژه‌ها در حال حاضر نیز صورت می‌گیرد‌.

شهردار اردبیل اضافه کرد: ۲۰ ون به ارزش ۹ میلیارد تومان خریداری کردیم و در کنار توجه به توسعه زیرساخت‌های شهری و عمران و آبادانی به توسعه مباحث فرهنگی و فرهنگ‌سازی نیز توجه داریم.

در این مراسم از زحمات آقای ایرج گل‌محمدی تقدیر و جابر زارع ولی‌محمدی به عنوان سرپرست حراست شهرداری اردبیل معرفی شد.