معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اقدامات شهرداری اردبیل در سطح شهر جهت استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی قابل قبول و تقدیر است.

به گزارش انعکاس اردبیل، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به همراه شهردار اردبیل از اقدامات شهرداری در راستای استقبال از گردشگران نوروزی در مبادی ورودی شهر بازدید کردند.

در این بازدید سیدکمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل ضمن قدردانی از تلاش‌های شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی و همچنین فضاسازی شهر برای نوروز و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: برپایی ایستگاه‌های نوروزی در راستای استقبال از مسافران نوروزی در ورودی‌های شهر و راهنمایی مسافران کار ارزشمندی است که می‌تواند در راهنمایی مسافران موثر باشد.

وی همچنین به توزیع پک‌های ویژه بین مسافران اشاره کرد و ادامه داد: توزیع بروشور و نقشه اردبیل در جهت معرفی شهر و مکان‌های دیدنی در نگه‌داری مسافران در شهر مفید است و گردشگران با استفاده از این بسته‌ها می‌توانند به راحتی با امکان دیدنی شهر آشنا و جهت بازدید از این امکان اقدام کنند.

در حاشیه این بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل، بازسازی؛ تعمیر و زیباسازی سرویس‌های بهداشتی پارک‌ها و فضاهای سبز عمومی سطح شهر قابل تقدیر دانست و گفت: خوشحالیم که شهرداری امسال در راستای رفع مشکلاتی پیرامون کمبود سرویس‌های بهداشتی عمومی در شهر و همچنین وضعیت نامطلوب این سرویس‌ها اقدامات لازم را انجام داده است.