فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اقدامات شهرداری اردبیل برای استقبال از مسافران نوروزی به مراتب بهتر از سال‌‌های گذشته است.

به گزارش انعکاس اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل با جمعی از مسؤولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی دیدار و ضمن تبریک آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان، از دستگاه‌های اجرایی خواست تا در راستای رفاه حال مردم از هیچ اقدامی دریغ نکنند.

وی ضمن قدردانی از پشتیبانی‌های مردم و مسؤولان از سپاه از زحمات و اقدامات شهرداری در راستای زیباسازی شهر و استقبال از مسافران نوروزی و ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان این‌که امسال شهرداری با نصب المان‌های متعدد نوروزی، رنگ‌آمیزی و زیباسازی شهر اردبیل، بیشتر حال‌وهوای عید را به شهر آورده است، افزود: زیباسازی سیما منظر شهر، استقبال از مسافران نوروزی و همچنین آمادگی شهر برای ماه مبارک رمضان قابل تقدیر است.

سردار محمدی‌اصل بیان کرد: انتظار داریم سایر دستگاه‌های اجرایی نیز همانند شهرداری با همت و سرعت بیشتری برنامه‌های خود را به مرحله اجرایی برساند تا شاهد رشد و شکوفایی شهر و استان و رضایتمندی مردم باشیم.