معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان بیله سوارمغان، اقتدار و عزت ایران را هدیه انقلاب اسلامی به مردم قلمداد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری انعکاس اردبیل، یوسف بدرزاده معاون سیاسی امنیتی فرماندار بیله سوار مغان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: کسانی که در اغتشاشات اخیر شرکا کردند از دستاوردهای انقلاب بی اطلاع هستند.

وی افزود: جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان تعیین کننده شده و این اتفاق برای آمریکا و هم پیمانانش غیر قابل تحمل است.

بدرزاده با اشاره به ضعف ایران در دوران پهلوی بیان کرد: بعضی‌ها به خاطر عدم اطلاع کافی می‌گویند زمان پهلوی بهتر بود در صورتی که اگر تاریخ را مطالعه کنند، متوجه خواهند شد در آن دوران فقط ذلت ملت ایران را همراه خود داشت، ارتشی که رضا شاه با آن همه هزینه ایجاد کرد در خدمت مردم ایران نبود و در جنگ جهانی دوم حتی ۲ ساعت هم دوام نیاورد.

یوسف بدرزاده خاطرنشان کرد: امروز استقلال و عدم وابستگی ایران به کشورهای نشان می دهد که پیش از انقلاب سلطه دیگران بر روی ما بود. در یک قسمت کشور انگلیسی ها و در قسمتی دیگر ایالات متحده مدیریت می کرد اما امروز ایران استقلال و خودکفایی خود را به دست آورده است و در موضوع عدالت، برابری و برادری توسط انقلاب برای کشور به ارمغان آورده شد.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بیله‌سوار تصریح کرد: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی موضوع عزت و اقتدار است. در نیروی نظامی که حافظ امنیت و تمامیت ارضی کشور است امروز بزرگترین مولفه نیروی نظامی ما موضوع نیروی انسانی مومن و متخصص است که در ارتش، سپاه و سایر نیروهای مسلح از آن برخوردار هستیم.

اقتدار و عزت ملت ایران را هدیه انقلاب اسلامی دانست و گفت: درجنگ تحمیلی وسایل مقدماتی را وارد می‌کردیم، در صورتی که امروز دستاوردهای در زمینه‌های مختلف با افتخار در منطقه و دنیا ارائه کرده‌ایم.

وی با اشاره به دشمنان علیه نظام و انقلاب عنوان کرد: دشمنان نظام و آمریکا همیشه با کارشکنی‌های خود سعی در تضعیف انقلاب داشتند و در وقایع اخیر به خاطر اینکه تیرشان در برجام به هدف نخورد، از عدم آگاهی دانش آموزان و دانشجویان ما سوءاستفاده کردند و بعد از ۲ سال تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها خواستند کشور را به اغتشاش بکشند که با هوشیاری و بصیرت اکثریت جامعه ناکام ماندند.

وی گفت: فرهنگ پهلوی فرهنگی غرب زده، مبتذل و برگرفته از انحرافات فرهنگی است اما امروز فرهنگ ناب اسلامی محمدی توحیدی جایگزین آن شده است. قبل از انقلاب بسیاری از جلسات دینی و مذهبی در مراکز زیرزمینی برگزار می شد و قدرتی که بتواند فرهنگ دینی را رشد بدهد، وجود نداشت اما اکنون شاهد رشد و توسعه اعتقادی و علوم دینی و معارف اسلامی در مساجد و حسینیه ها هستیم که این امر در سایه نظام و انقلاب اسلامی شکوهمند ایران است.