عملیات آسفالت ریزی روستای آتشگاه شهرستان سرعین در استان اردبیل، در قالب طرح هادی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اجرایی شد.

به گزارش انعکاس اردبیل، مراسم افتتاح آسفالت ریزی روستای آتشگاه شهرستان سرعین با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد، در این مراسم مدیر بنیاد مسکن شهرستان اظهار کرد: ۵ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت این روستا در قالب طرح هادی انجام می‌شود.

رضوان فیاض علایی خاطرنشان کرد: علاوه بر روستای آتشگاه در سایر روستاهای شهرستان سرعین طرح هادی اجرایی شده و شاهد اتمام این طرح در برخی روستاها هستيم.

وی با تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر توسعه و عمران روستاها را از اولویت‌های مهم دولت سيزدهم اعلام کرد و گفت: روستاها به عنوان کانون‌های تولید باید از پیشرفت مناسب برخوردار بوده و در تأمین نیازمندی‌های ساکنان آن نباید غفلت شود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان سرعین مهاجرت روستائیان به شهرها را نتیجه نبود زیرساخت‌ها دانست و تصریح کرد: با تأمین این زیرساخت‌ها نظیر آبرسانی، برق‌رسانی، آسفالت معابر و تامین آب شرب پایدار در درازمدت باید شاهد مهاجرت معکوس روستائیان به این مناطق باشيم.