به گزارش انعکاس اردبیل، مراسم افتتاح دادگاه بخش مغانسر با حضور مسئولان عالی قضایی استان و جمعی از مسئولان و مدیران شهرستانی برگزار شد. حجت الاسلام حسین کثیرلو رئیس کل دادگستری استان از همه مسئولان و دست اندرکاران که برای افتتاح این ساختمان تلاش کردند قدردانی نمود. وی سپس با اشاره به رویکرد دستگاه قضایی […]

به گزارش انعکاس اردبیل، مراسم افتتاح دادگاه بخش مغانسر با حضور مسئولان عالی قضایی استان و جمعی از مسئولان و مدیران شهرستانی برگزار شد.

حجت الاسلام حسین کثیرلو رئیس کل دادگستری استان از همه مسئولان و دست اندرکاران که برای افتتاح این ساختمان تلاش کردند قدردانی نمود.

وی سپس با اشاره به رویکرد دستگاه قضایی استان، اقدام و عمل بر اساس سند تحول قضاییِ موردِ تاکید مقام معظم رهبری و رئیس محترم قوه قضائیه را مهمترین محور دانست و افزود: مطابق با این سند تسهیل دسترسی به خدمات قضایی یکی از موضوعات مورد تاکید است که دستگاه قضایی استان سعی می کند با توسعه واحدهای قضایی ارایه خدمات قضایی را در سریعترین و کم هزینه ترین روش های ممکن در اختیار مردم قرار دهد.

مقام عالی قضایی استان با اشاره به آمار بسیار خوب ۱۶ فقره اخذ رضایت برای پرونده های مربوط به قصاص در سال گذشته اعلام نمود: با هدف ترویج و گسترش فرهنگ صلح و سازش به کلیه اعضای شورای اسلامی شهر و روستا ابلاغ صلح یاری صادر خواهد شد .

وی در خاتمه ایجاد تعامل و همکاری با دستگاه ها و مجموعه های اجرایی برای پیشبرد امور و ارائه خدمات مطلوب به مردم را ضروری دانست.

در پایان این مراسم قاضی کریم امیری بعنوان اولین رئیس حوزه قضایی بخش مغانسر معرفی شد.