رییس هیات اسکی و ورزش های زمستانی استان اردبیل با اشاره به بارش های ضعیف و دیر هنگام در اردبیل و شروع فصل مسابقات اسکی قهرمانی کشور از اردوی اسکی بازان استانمان در پیست پاپایی زنجان خبر داد.

به گزارش انعکاس اردبیل، فاطمه محمدپور رییس هیات اسکی و ورزش های زمستانی استان اردبیل با اشاره به بارش های ضعیف و دیر هنگام در اردبیل و شروع فصل مسابقات اسکی قهرمانی کشور از اردوی اسکی بازان استانمان در پیست پاپایی زنجان خبر داد.

محمدپور عنوان کرد با حمایت های آقای اژدری رئیس هیات اسکی استان زنجان اردوی تمرینی تیم اسکی نونهالان و بزرگسالان هیات اسکی استان اردبیل در پیست پاپایی زنجان زیر نظر علی عروضی سرمربی و شهرام گلپرور مربی هیات آغاز شده و تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت .

وی همچنین گفت: طبق اطلاعیه اعلامی از سوی فدراسیون اسکی و ورزشهای زمستانی مسابقات قهرمان کشوری نونهالان از دهم اسفند در پیست بین المللی دیزین و مسابقات قهرمان کشوری و فیزکاپ بزرگسالان از ۱۴ اسفند به میزبانی پیست پولادکف شیراز برگزار خواهد گردید که ۴ ورزشکار نونهال و چهار ورزشکار در رده بزرگسالان و جوانان به این مسابقات اعزام خواهند گردید.