علیرضا غریبی از شورای شهر اردبیل استعفا داد.

به گزارش انعکاس اردبیل، علیرصا غریبی دقایقی پیش از شورای اسلامی شهر اردبیل استعفا داد.

وی در حال حاضر مدیر شرکت دخانیات استان اردبیل می باشد.

بخشی از متن استعفای مهندس غریبی رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر اردبیل

اعضای محترم و فهیم شورای اسلامی شهر و مردم قدرشناس شهر اردبیل

سلام علیکم

توفیق خدمت در عرصه نمایندگی شورای اسلامی شهر اردبیل در دو دوره پنجم و ششم با رأی حداکثری، حاصل اعتماد مردم شریف و شهید پرور اردبیل به اینجانب و از الطاف بزرگ پروردگار متعال بود که زبانم قاصر برای شکرگزاری آن است.

در طی این مدت که اینجانب بعنوان نماینده مردم در پارلمان محلی در خدمت همشهریان عزیز و مدیریت شهری بوده ام تمام تلاش خودم را صرف صیانت از اعتماد مردم قدرشناس و فهیم شهرم و همچنین ارتقای سطح مدیریت شهری به کار گرفته ام و خداوند متعال را شاهد و گواه می‌گیرم که در این مسیر از هیچ کوششی دریغ ننموده‌ام و همواره در رشد و تعالی شهر خودم تلاش کرده ام.

باریتعالی فرصتی دوباره برای خدمتگذاری درسنگری دیگر فراهم نموده است که لازم میدانم ضمن تشکر از حسن اعتماد استاندار عزیز در این امر و تکلیف آن مقام محترم از محضر همکاران گرانقدر مرخص و در آن سنگر در خدمت همشهریان فهیم و قدرشناس باشم.

بدینوسیله این حقیر بر خود وظیفه میدانم از نماینده محترم ولی فقیه در استان، نمایندگان محترم مجلس، استاندار محترم، نهادهای همکار شورا در مجموعه مدیریت شهری، مدیران پرسنل خدوم و زحمت کش شورا و شهرداری و همه مسئولان شهری که در راستای رفع مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند تشکر و قدردانی نموده ، و ضمن آرزوی سربلندی و عظمت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عزت و اقتدار برای مردم شریف اردبیل, استعفای خود را از عضویت شورای اسلامی شهر اردبیل، خدمت اعضای محترم این شورا تقدیم می‌دارم.

در خاتمه برای همه همکاران عزیزم در راستای خدمت به همشهریان عزیز و گرانقدرم آرزوی توفیق و از مردم شریف بخاطر قصور احتمالی خویش در پیگیری وظایف، پوزش و حلالیت می‌طلبم و عاجزانه استدعا دارم بنده حقیر را در این روزهای عزیز از دعاهای خود بی نصیب نگردانند .

 

با تقدیم احترام

علیرضا غریبی لورون

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل