رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل گفت:محدودیت تردد برای ماشین‌های سنگین از روز پنجشنبه تا شنبه در محور آستارا – اردبیل اعمال می‌شود.

به گزارش انعکاس اردبیل، امید نسیمی در بازدید از سامانه های هوشمند محور اردبیل با اشاره به اعمال محدودیت تردد در محور اردبیل- آستارا اظهار کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حامل‌های مواد سوختی و فاسدشدنی از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه در محور آستارا – اردبیل و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه این محدودیت‌ها از ساعت ۱۲ الی ۲۴ اعمال خواهد شد، گفت: اجرای محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: وضعیت حمل و نقل کالا و مایحتاج عمومی مردم در استان کاملاً عادی بوده و این مهم بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

نسیمی افزود: از رانندگان تقاضا داریم علاوه بر رعایت فاصله طولی به ویژه در فصول بارندگی و رعایت سرعت مطمئن از هرگونه سبقت غیرمجاز و تخلفات حادثه‌ساز در جاده‌ها پرهیز کنند تا شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: مردم و مسافران قبل از سفر با سامانه ۱۴۱ و یا با شماره تلفن ۳۳۷۴۵۹۰۲ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.