مدیرکل استاندارد استان اردبیل استاندارد را عامل ارتقای کیفیت و پشتیبانی از تولید قلمداد کرد.

به گزارش انعکاس اردبیل، هاشم علایی مدیر کل استاندارد استان اردبیل در ادامه بازدیدها و سرکشی از واحدهای تولیدی تحت پوشش استان اردبیل ، امسال نیز با شروع سال1401 که به نام سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری شده است؛ از دستگاه ها، تجهیزات و آزمایشگاه واحد های تولیدی به صورت هفتگی بازدید به عمل آورده است.

علایی ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات واحدهای تولیدی در راستای انطباق محصولات با مقررات استاندارد و احساس مسئولیت در قبال حقوق مصرف کنندگان واستمرار تولید با کیفیت در شرایط تحریم گفت: رعایت استاندارد ها، بازاری مطمئن وپویا را برای تولیدکنندگان ایجاد می کند.

مدیرکل استاندارداستان اردبیل در ادامه گفت: یک محصول زمانی ماندگار است که ایمنی و سلامت مشتری را تامین نماید و واحد تولیدی زمانی به برند مطلوب می رسد که هم نیاز مصرف کننده وهم توسعه پایدار را مد نظر قرار دهد. و رمز ماندگاری برند محصولات، به روز آوری فناوری تولید و ارتقاءکیفیت می باشد.

این مسئول تصریح کرد: اداره کل استاندارد استان اردبیل همواره در کنار واحدهای تولیدی وخدماتی بوده و با افتخار، حمایت از تولیدات و رفع موانع و توسعه استانداردسازی در استان را سرلوحه کار قرار داده است.

وی همچنین برای برگزاری نشست های تخصصی استاندارد و کیفیت برای رفع مشکلات واحدهای استان اعلام آمادگی کرده و مشارکت مدیران کنترل کیفیت واحد های تولیدی را در دوره های آموزشی و تدوین استانداردهای ملی خواستار شد.

مدیرکل استاندارد استان اردبیل از ابتدای سال 1401 از خطوط تولید و آزمایشگاه واحدهای تولیدی از جمله نگین ارمغان مغان، شیرین نوش اردبیل گستر، صنایع آران پلیمر آوند، رویای هفت آسمان، آریا مهر باراد قرن، آرسا تک سو واثق، سبلان باتری و پرتو گستر آژنگ بازدید به عمل آورده است.