مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برای شفاف‌سازی امور و کاهش بروکراسی‌های اداری، فرآیند واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی به صورت شفاف و الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش انعکاس اردبیل، هاشم علايي ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در راستاي اجراي دولت الكترونيك، واگذاري اراضي شهرك‌هاي صنعتي به سرمايه گذاران به صورت الكترونيكي انجام مي‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه www.eservices.isipo.ir ضمن مشاهده قطعات موجود، نسبت به ثبت درخواست دریافت زمین صنعتی اقدام کنند.

وی هدف از اجرای این فرآیند را شفاف‌سازی و تسهیل امور و کاهش مراجعات حضوری برشمرد و افزود: در این فرآیند، کلیه امورات مربوط به واگذاری، بر اساس جدول دستورالعمل ابلاغی به صورت کاملاً الکترونیکی و مرحله به مرحله انجام می‌گیرد.

علايي ادامه داد: در فرآیند جدید، شرکت شهرک‌های صنعتی هیچگونه دخل و تصرفی در نحوه واگذاری قطعات به سرمایه گذاران ندارد و تمامی مراحل درخوات زمين توسط متقاضیان انجام می‌شود.

رئيس هيات مديره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: در این فرآیند الکترونیکی، اولویت دریافت زمین با کسانی خواهد بود که زودتر وارد سامانه شده و مراحل ثبت نام را سپری کرده باشند.