رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کوثر گفت: عملیات ریزش برداری و پاکسازی محور اردبیل- سرچم به اتمام رسیده و تردد بدون هیچگونه مشکلی در محور فوق در حال انجام است.

به گزارش انعکاس اردبیل، جعفر بابائیان در بازدید از محور سرچم با بیان اینکه ساعت 21 شب گذشته ریزش سنگ در محور اردبیل – سرچم ورودی تونل شماره ۹ اتفاق افتاده و راهداران مشغول عملیات ریزش برداری بوده اند افزود:از همان ساعات اولیه وقوع ریزش سنگ در این محور راهداران شهرستان کوثر جهت بازگشایی مسیر و تردد هم استانی ها عملیات پاکسازی جاده و ریزش برداری را اغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه اکیپ های راهداری در قالب 8 نفر نیروی انسانی و با 3 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری عملیات ریزش برداری و پاکسازی را انجام داده اند تصریح کرد:با تلاش راهداران پرتلاش این شهرستان وبسیج همه امکانات و تجهیزات عملیات ریزش برداری و پاکسازی ساعت 22:30 دقیقه دیشب انجام و مسیر بازگشایی شد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کوثر گفت: این ریزش هیچ تلفاتی نداشت.

وی از مردم و رانندگان خواست قبل از سفر حتماً با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مطلع شوند.

بابائیان خاطرنشان کرد:اکیپ‌های راهداری به صورت شبانه‌روزی در حال گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی هستند تا در صورت وقوع چنین حوادثی نسبت به رفع و جلوگیری از بروز خسارات اقدام کنند.