طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران در استان اردبیل با جمع بندی نتایج آن به پایان رسید.

به گزارش انعکاس اردبیل، این طرح از 15 اسفند سال گذشته تا 15 فروردین سال 1402 همزمان با سراسر کشور در محور های ارزیابی ابلاغ شده از سوی سازمان در استان اردبیل نیز به اجرا در آمد .

درانتهای طرح نظارتی پایش یک ماهه ی سازمان تحت عنوان طرح “عیدانه” با هدف ارزیابی کیفیت کالا و خدمات در ایام نوروز شامل هتل، هتل آپارتمان، پایانه های مسافربری برون شهری، پایانه های فرودگاهی، مراکز اقامتی بین راهی، میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز پذیرایی و رستوان ها، خدمات قالی شویی و مراکز فروش شیرینی و آجیل انجام پذیرفت.

معاون ارزیابی انطباق و تمشیت امور جاری اداره کل تصریح کرد: در این طرح از 10 هتل و 21 هتل آپارتمان،

2 مورد پایانه فرودگاهی استان و ترمینال اتوبوسرانی، یک مرکز اقامتی بین راهی، 67 مورد فروشگاه های زنجیره ای،67 مرکز پذیرایی و رستوران، 13مورد میادین میوه و تره بار، 4 مرکز قالیشویی، 36 مرکز فروش شیرینی و آجیل ، در مجموع 222 مورد بازرسی انجام شد ه است و نتیجه آن به مراجع ذیربط ارسال خواهد شد.

قابل ذکر است طرح ویژه عیدانه نوروزی سازمان ملی استاندارد ایران برای دومین سال متوالی در زمینه خدمات و در راستای صیانت از حقوق عامه با تاکید بر رعایت ایمنی ، سلامتی و بهداشت عمومی انجام می شود.