مدیر درمان تامین اجتماعی استان در بازدید سرزده از بیمارستان سبلان اردبیل گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی استان در ایام تعطیلات عید در آمادگی کامل قرار دارند.

به گزارش انعکاس اردبیل، سید عباس موسوی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با حضور در بیمارستان سبلان اردبیل از بخش های مختلف بیمارستان بازدید بعمل آورد و در جریان ارائه خدمات درمانی به بیماران سرپایی و بستری قرار گرفت.

مدیر درمان استان در حاشیه این بازدید در گفتگوی صمیمانه ای با کارکنان این بیمارستان از زحمات و تلاش های آنان در ارائه خدمات به بیمه شدگان سازمان که از اقشار محروم و کم درآمد هستند قدردانی کرد. و در جریان برخی مشکلات آنان قرار گرفت که برای حل آنها قول مساعد داد.

وی با عیادت و دلجویی از تعدادی از بیماران بستری شده در جریان روند درمان و بهبودی آنان قرار گرفت.

موسوی همچنین در ادامه این بازدید و با اشاره به طرح آماده باش نوروزی سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور از آمادگی کامل مراکز درمانی تامین اجتماعی استان در ایام تعطیلات عید نوروز برای ارائه خدمات به آحاد مردم، بیمه شدگان محترم سازمان و مسافران نوروزی خبر داد.

وی افزود: نحوه خدمات رسانی بیمارستان ها، پلی کلینیک و درمانگاه های تأمین اجتماعی در استان در ایام تعطیلات نوروزی از طریق رسانه های محلی، شبکه های اجتماعی و همچنین با نصب بنر و پلاکارد به صورت گسترده به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

شایان ذکر است مدیر درمان استان از پروژه های در دست احداث بیمارستان سبلان هم بازدید کرد.